Endişeleniyorum, Lütfen Cevap Verir Misiniz?

Sadcat0

Kedim dün saat 16.30da kısırlaştırma ameliyatı oldu.(Dişi 1,5 yaşında) Dünden beri hiç su içmedi. Bir defa 5 tane mama yedi. Koltuklara zıplayarak çıkıyor ama hareketleri yavaş. Ve arada titrediğini farkediyorum bu beni endişelendiriyor. Burnu kuru..ıslak olması gerekmiyor mu? Açıkçası çok korkuyorum lütfen cevap verir misiniz? Teyzemin kedisi enfeksiyon kapıp ölmüştü kızım içinde öyle olsun istemiyorum.

16 CEVAP

sudeogrk

Hala kendine gelmemiş olabilir. Bazı kediler iştahsız oluyor ve su içmiyor. Aynısı bizim başımıza da geldi. Ben susuz kalmasın diye eczaneden şırınga verdim. Yavaş yavaş kendine gelir. Veteriner 1-2 gün böyle şeyleri sergileyebileceğini söylemişti. Eğer devam ederse veterinere götürmenizde fayda var. Geçmiş olsun.