Kedim 4.Kattan Düştü

efeman24

Merhabalar kedim 4.kattan düştü 3.katın panjuruna çarpıp hızını yavaşlattı sanırım doğruca veterinere gittik burnunda ve ağzında kan vardı kontroller yapıldı hiç bir problem yok şu an evdeyiz fakat kedim çok hızlı nefes alıp veriyor bu da biraz olsa beni korkutmaya yetiyor sebebi hakkında bilgisi olan var mı daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba ?

4 CEVAP

Ickis

Öncelikle geçmiş olsun diyeceğim kedinize; fakat size ise birkaç şey söyleyeceğim.

Sadece burada değil, birçok farklı mecrada yüksek katlarda kedi beslemek isteyen kişilere sürekli olarak, ya kedilerin yırtamayacakları materyaldan yapılma sineklikler ya da sık örülmüş fileler ile balkon ve pencerelerinde önlemler almaları gerektiği konusunda uyarılar yapılıyor. Tamam, yaz aylarındayız ve havalar oldukça sıcak; fakat neden kedilerinizin balkonlu ya da camları açık odalara giriş çıkışlarını engellemiyorsunuz?

Benim kedilerim şu an sadece antrede ve kendilerine ayırdığım odada dolaşıyorlar. Oturduğumuz odalarda camlar ve balkon kapıları açık olduğundan; hatta kedilerimiz de henüz 4 aylık olduklarından üzülerek de olsa kendilerini camlar ve kapılar açıkken odalarımıza misafir etmiyoruz.

Şurada arama çubuğuna "düştü" yazın. 5 sayfa sonuç getiriyor önünüze. Lütfen artık hayvanlarla birlikte yaşama olayını ciddiye alın ve bu canlara kendi dikkatsizliklerinizin bedelini ödetmeyin.

Tekrar geçmiş olsun yavrucağa, umarım en kısa zamanda iyileşir.

dddkkkks

iç kanama için iğne yapıldı mı ?

Linsenpai

Önlem alsaydınız bunlar yaşanmazdı. Umarım ders çıkarır ve gerekeni yaparsınız. Geçmiş olsun.

Elifcanay

kedisi düşüpte şuraya yazanları benimde kedilerinin düştüğü yerden atasım var.! Yettiniz yani.. sürekli bi ihmal nedir bu? Kediler dört ayak üstüne düşer deyimi yalandır , kediler düşer sakat kalır, kediler düşer ve ölür, kedilerin 9 canlı olduğunu düşünüpte pencerelerinizi açıp durmayın. Sürekli “düşen kediler” diye atılan başlık satırlarını okumak zorunda bırakmayın bizi. Pencerelerinize korkuluk yaptırmadan da açmayın o camları.!