Kilo Vermiş

Merhaba herkese,
Kedim Carlos u en son 4 ay önce kilosuna bakmıştım 5750 gr gelmişti bugün tekrar baktım fakat 250 gr vermiş, normalde her zaman 200-300 gr kilo alırdı ilk defa verdiğini görünce şaşırdım aslında bu aralar biraz iştahsız sıcaklardan dolayı olduğunu düşünüyorum gündüzleri serin biryerde yatarak geçiriyor akşam olunca koşturmaya başlıyor fakat bu kilo vermesi beni şaşırttı valla en ufak konuları bile kafama takan birisiyim yaz aylarında sizde kedileriniz de böyle bir durumla karşılaştığı mı?

1 CEVAP

Günlük bu aralar 70gr kadar yiyiyor ortalama aslında yeteri kadar yiyiyor bu aralar biraz yaş mama verme sıklığını azalttım haftada genelde 2 kez yiyiyor