Kedimin Tek Gözü Kızarıp Kapandı

Meldabayram

Kedimin tek gözü dünden beri kapalı ve hafif kızarık. Arada açar gibi oluyor ama tekrar kapanıyor. Kapalı gözünün tam üstünde hafif bir pembelik kızarıklık var. Yemesinde içmesine bir sorun yok normal davranıyor. Sizce ne olmuş olabilir? Yarına geçmezse veterinere götüreceğim.

3 CEVAP

dddkkkks

göz iyice kapanmış yarın mutlaka götürün

Linsenpai

Tozdan falan mikrop kapmış olabilir, bize de olmuştu ilk sahiplendiğimizde. Damla kullandık bir haftada iyileşti tamamen. Geçmiş olsun ^^

Elifcanay

Aynı sorunu kendi kedimde yaşıyorum bende malesef.. kedinizin gözünü neyle siliyorsanız takip edin ve ona göre hareket edin.. sildiğiniz şeylerde enfeksiyon kaptırabilir. Veterinere gösterin o size antibiyotik verecektir zaten sabah akşam bir damla kullandığınız zaman bir kaç güne geçiyor.