Kedilerde Sistit

Maumau

Bugün kedime sistit teşhisi konuldu ve bi tane antibiyotik iğnesi vuruldu bir daha getirmemize gerek olmadığı kendini toparlayacağını söyledi veterinerimiz. Böbrek ile ilgili bir sıkıntı mı diye sorduğumda da endişelenecek bir şey yok dendi. Üşütmekten ötürü olmuş. Daha önce başına gelen biri var mı ve bu süreçte dikkat etmem gereken noktalar acaba nelerdir?

3 CEVAP

mrysckn

aynı şey bizim başımıza da geldi teşhis kesin değil ama büyük ihtimal sistit. neler yaptınız kedinizin durumu daha iyi mi? tşk

Gamsem

Nasıl anladınız?

Maumau

Merhaba. Bizim kedimiz kakasını yapamıyodu biz sistit olduğunu öyle öğrendik veterinere götürdüğümüzde