Kedi Karma Aşısı Sonrası Halsizlik Ve İshal

melonime

merhabalar,kedim cuma sabah ilk karma aşısını oldu.ancak sorasnd istahı tamamen kesildi.bir de üstüne su gibi gelen bir ishal oldu.normal midir bu?yoksa başka sorun mu var.endişelenmeli miyim .teşekkrler

4 CEVAP

hazalsenol

Benimki de halsiz ve iştahsızdı ancak ishal yerine kakasını hiç yapmadı ishal sıkıntı olabilir

Selenecem

Karma asidan sonra ilk olduğu gün normal bir ertesi gün olduğu saate kadar ondan sonrada aynisi olursa Veteriner hekiminizle iletisime geçin lütfen

melonime

ic parazit damlasi da uygulanmis.veterinerimz parazitler olurken ishal olmasinin goruldugunu soylefi.suan ishal icin mecbhr 3 gunluk igneye basladk.kizim hemen iyilessn:(

gamzeuzunlar

Merhaba bizde bu akşam yaptırdık aşısını. Genellikle öyle oluyorlar . Endişelenmeyin. Şu an benim oglumda uyuyor oldukça hareketsiz bu akşam. Genelde bu saatlerde bizimle muhakkak oyun oynardı ama şimdi istemiyor.