Korkuyorum.

tuanaerol5755

Kedim daha küçük ama buyüyünce kısirlaştırmak istemiyorum çünkü enfeksiyon kapıp ölenler varmış bizim buradaki veterinerler inekten koyundan başka hayvana bakmıyor dışarı gitme olasılığım kısıtlı ne yapabilirim :(

12 CEVAP

yusufsaygin2

K I S I R LA Ş T I R M A L I S I N I Z.

izel33

Kısırlaştırmalısınız. Çünkü bu sizi ilerde çok yıpratacak. Kedinizi çok strese sokacak o haline zaten siz de üzüleceksiniz. Lütfen hormon hapları vs denemeyin kedinizi ellerinizle hasta etmiş olursunuz. Araştırın mutlaka bir çözümünü bulursunuz. İyi bir veterinerde tek dikiş ile hallederseniz akşamına hiç ameliyat olmamış kadar iyi oluyorlar. Yeterki emanet ettiğiniz veterineri iyi araştırın.

Anonymus552223

Bir sekilde baska sehirde falan kisirlastirmaniz gerek, ameliyatta olenlerdense kisir olmadigi icin camdan atlayip ölenler daha fazla

Billthet12

Dönemleri geldiğinde evden çıkmak isteyecek , her gün bağıracak , geceleri hiç susmayacak , halılara işeyecek,evden kaçmaya çalışacak ve başaracak belki sağ gelecek belki gelmeyecek

Ayseenur10

Yakın ilçenizde gidebileceğiniz bir yerde mi yok acaba? Yani yolda zor olur ama özel aracınız varsa biraz daha rahat edersiniz

Zeytin3427

erkek kedimi kısırlaştıralı 2 hafta oldu şimdi hakikaten süt dökmüş kedi gibi oldu hayvan böğürüyodu geceleri uyumuyordu pencerede sabahlıyordu dayanamadım acıdım mecburen şstemeyerek yaptırmak zorunda kaldım piyasasına baktım araştırdım 415 tl istediler peşin olarak verdim kan testi yapıldı hastalık varmı yokmu sanırım 160 tl de ona verdim aşıları tam değildi kızgınlık dönemine girmeden kısırlaştırmayın lütfen kısırlaştırırken imkanınız dahilinde google girin aratın işletmenin yorumlarına bakın olabildiğince pozitif yorum olan yeri gözünüze kestirin ve ıygun zamanda sağlam pazarlık yapın unutmayın bu işin bir piyasası var sadece para için gidip siteril olmayan yerlere hayvanınızı bırakmayın sonuçta bıçak altına yatıcak ve korkmayın ikinizde mutlu olacaksınız üzülmeyin ????

Kedimiriltisi

Bademcik ameliyatinda da binde bir olenler oluyor hanimefendi, no panic

SBKart2207

Öyle düşünürsek kimse ameliyat olmak istemez . Her ameliyatın riskleri var şimdi size bir Dr sıfır risk yuzde yüz başarılı geçecek dese rahatlayacak mısınız. Ben aksine şüphe ederim
Her olayda zaten en az iki farklı durum olma olasılığı var. . Korkmaniza gerek yok kısacası. İyi bir vetde, testler. Vs bilerek ameliyat ettirirseniz bir şey olacağını sanmam çok büyük bir ameliyat değil zaten . İlk kez sizin kedinizde de denenmeyecek. Kisirlastirmayinca asıl çok kötü oluyo. Orada da dişi ise pyometra olma ihtimali var o zamanda mecburen kısırlastiriyorsunuz

Linsenpai

Lütfen kısırlaştırın. Hem sizin hem de onun için çok daha iyi olur. Sağlık açısından yararlarını araştırırsanız görebilirsiniz

tuanaerol5755

Çok teşekkür ederim

buddha_bar

Erkek kedilerde cok kolay oluyor ama disi kedileri bilemiyorum

Firfir1

Yani emin olun 7 8 aylık olduklarında kapı önlerinde gece 4 5 te miyavlamaya başlayacaklar hiç susmaksızın cam balkon neresi açık görürse direk koşacaklar bunlara katlanırım derseniz sağa sola koku bırakmaya başlayacaklar ki bu 11.ayda başlıyo en geç ben kedimi 9. Ayının sonunda kısırlaştırdım sadece kısırlaştığı gün hareketsizdi ertesi gün hiç bişey olmamış gibi devam etti bunda korkacak bişey yok yani 5 dakika sürü operasyon zaten