Sokak Kedileri

Emrsbr

Ben 4 apartmanlınbir sitede oturuyorum 3 ay önce arka otoparkımıza 4 kedi yavrulandı 1 tanesine ne oldu bilmiyorum şu anda 3 tane yavru 1 tane anne var ilk doğduklarında hep arka otoparkta oluyorlardı bende oraya mama su koyuyordum ama son 2 haftadır çok sıcak olduğu için ön tarafa geldiler bende ön tarafa koydum ama apartmandan birisi sürekli koyduğum mamaları çöpe atıyor ön tarafın farklı farklı yerlerine koyuyorum yine çöpe atıyor arka tarafa koysam da kediler gitmiyor 1 yavruyu alıp arka tarafa mamanın yanına koyuyorum mamayı doyana kadar yiyor bir daha da hiç biri gelmiyor böyle bir durumda napabilim

5 CEVAP

ka06

O hazımsızlığı yaşayana güzel notlar bırakırdım mama koyduğum yerde yada beklerdim kim die pusuda olurdum nefret ediyorum öyle yaratıklardan

dilaraxx

Aynı durum burada da vardı temizlik görevlisi varsa veya apartman görevlilerinden biri yapıyordur, ben yapan afedersin şerefsizi buldum en sonunda elini bile süremiyor artık

aysegul0606

Bende böyle bir sorun yaşadım.mama ve su koyduğum normal plastik kapları burdan aldığım metal kaplara koymaya başlayınca ve yönetici ile konuşunca hiç bir sorun kalmadı.

sudeogrk

Buna benzer sorunlar biz yaşamadık çok şükür. Ama bir tanıdığım sitenin gurubuna çok güzel mesajlar yazmıştı. Gitmesi gereken yere gitti sanırım ki bir daha yaşamadılar. Not yazıp apartmanın başına asmanızı öneririm böyle bir durum yoksa. Vicdan yoksunları heryerde maalesef

ka06

Aynısını yaşamıştım binanın önüne koyduğum mama su kapları atılıyordu avazın çıktığı kadar bağırdım küfrettim atılmadi bir daha insanlar saygıyı hiç haketmiyor . Rahatsız olani bekliyorum kapıma gelsin kimse o şerefsiz dedim . Siz uğraştıkça alttan aldıkça kendini birşey sanan insanlar var maalesef sizi ezdiklerini düşünüyorlar