Sokak Kedileri İçin Mama Önerisi

izel33

Merhabalar ben sokakta baktığım canlara pawpawın karışık mamasını almıştım ama çok beğenerek yemediler. Onların sağlığına zarar vermeyecek bütçemi de zorlamayacak bir mama arıyorum. Enjoy econature, micho trendline markalarından hangisini önerirsiniz. Micho için çok tuzlu vs gibi şeyler duydum. Diğer mamalarında içeriklerine baktığımda hemen hemen aynı gibiler ya da ben anlayamıyorum. Tecrübeli arkadaşların Önerilerini merak ediyorum

5 CEVAP

ILoveF

Bütçenizi aşmayacaksa mystic önerebilirim bende. Onun dışında enjoy ve mitoyu severek yiyorlar benimkiler

Ozge00

Mystic bütçenize uyarsa trendy ol da 150 tl 15 kg bir bakin.

zimmer

Enjoy

Busemischa

Ben mito alıyorum

naz16

bende sokak canlarımıza Mito marka mama alıyordum çok da güzel yiyiyorlardı ancak çevremdem tanıdığım kişilerden bu markanın pek iyi olmadığı yönündeydi bana trendline önerdiler naçizane fikrim .....Teşekkürler