Bu Akne Midir

firuze199

Ben hep yara olduğunu düşünüyordum ama araştırdım ve akne olduğunu sanıyorum sizce nedir? Eğer akneyse ne yapmamız lazım? Mama kabı plastik iyi olmadığını yeni öğrendim ve hemen değiştireceğim.

2 CEVAP

rjn-90

eger ki çene altında kuçuk siyah nokta gibi seyler varsa bilki aknedir.hiç plastik kaptir fln ugraşma .5 ay oncesine kadar benim kedimde de vardı kabını degistirdim.cenesini hergun sirkeyle siliyordum yada oksıjen suyuyla siliyordum az az geciyordu ama hep kalıyordu.bi ara tuyleri icin multıvıtamın aldım bu bir ayddır cenesi bembeyaz en ufak bi nokta dahi yok.

firuze199

Teşekkür ederim