Bu Akne Midir

firuze199

Fotoğraf eklenmemiş tekrar sordum.
Ben hep yara olduğunu düşünüyordum ama araştırdım ve akne olduğunu sanıyorum sizce nedir? Eğer akneyse ne yapmamız lazım? Mama kabı plastik iyi olmadığını yeni öğrendim ve hemen değiştireceğim.

2 CEVAP

Drawhel

Akne gibi durmuyor. Akne, küçük küçük siyah siyah olur birde yağlı olur o bölgesi büyük ihtimalle yaradır, yara gibi duruyor yani. Tedavisi için falan vet. Gittiğinde sorabilirsiniz.

QueenMete

Akneye benzemiyor. Mantar aşısı yaptırdınız mı? Sanki burnuna yakın yerlerde de var... bir veteriner hekimle görüşseniz daha sağlıklı olacak.