Alerji İğnesi Yan Etkileri

Ozili

17 ağustosta kızım barınakta mia ismini verdiği 2 aylık bir dişi kedi sahiplendi. Geldiğinde hastaydı. Gözleri. İç dış pazaritleri tyapıldı. Ancak kulak tüyleri ve gözünün ütü ve bir partisinin üstününtüyleri dökülmeye başladı. Veteriner imiz dış parazitten olduğunu düşünüp iğne yaptı. Fakat düzelme olmadı.mamadan olduğunu düşünüp üç gün ev yemeği verdik. Düzeltmeler başladı. Bugün değişik bir mama verdik. Yeniden kulaklarını kaşımaya vetüylerini dökmeye başladı. Veteriner imiz alerji olabileceğini düşünerek bugünantistaminik bir iğine yaptı. Ancak dozu fazla kaçırdım herhalde dedi. Kedimiz idrarın ve kakasını tutamıyor. Şimdi gözlem altında. Hiçbirşey yemiyor. Sürekli çiş yapıyor. Çok üzgünüm. Başka bir fikir sahibi olabilirmiyim düşüncesiyle sizlere danışmak istedim

2 CEVAP

Drawhel

Tüylerinin döküldüğü yerlerde yaralar varsa mantar olabilir, bence başka ve güvenilir bir vet. Götürün, alerji iğnesi vurup dozu fazla kaçtı diye nasıl diyebilir? Bunu ayarlaması, o iğneyi vurması görevi. Çok sorumsuzca geliyor sinir oluyorum böyle veterinerlere.

dddkkkks

tavuklu mamaysa tavuğa alerjisi olabilir ayrıca bir hekim nasıl dozu fazla kaçırdım herhalde diyebilir yeni ve güvenilir bir kliniğe götürün