Kedim Evden Kaçmış Dayak Yemiş Her Yeri Yara Bi Sorun Olur Mu Ne Yapmam Lazım Böyle Bi Durumda

Disaan

İlk bulduğumda çok hırçındı şuan aşırı uysal

12 CEVAP

nsnci

acil veterinere git

elif8790

Her yeri yara bi sorun olur mu derken,daha ne olsun:(
Veteriner hekime gösterin lütfen..

Elifozdemrrr

Farz edin ki küçük çocuğunuz evden kaçmış dayak yemiş her yeri yara içinde eve gelmiş bir sorun olur mu sizin için

nilayy24

Her yeri yara, bir sorun olur mu ne demek ya? Bir cana sahip çıkamıyorsanız sorumluluğunu almayın lütfen.
Yaraları için de veterinere götürün.

eylemcaliskan

Geçen yıl da kediniz evden kaçmış. Bu durumda ben de tüm bunları bilmenize ve daha önce deneyimlemenize rağmen hiçbir önlem almadığınızı düşünüyorum. Gereken tavsiyeler verilmiş zaten, bu sebepten ekstra bir şey söylemeyeceğim

Disaan

Veterinerimle görüştüm zaten tırnak izi olmuş kalçasında böyle bi durum yaşayan var mı ne yaptılar merak ettiğim için yazdım o saatte açık veteriner bulmam imkansız zaten bakamayacağım canı almam kedilerin özgür ruhlu hayvanlar olduğunu ve istedikleri zaman her yerden atlayabildiklerini biliyor olduğunuzu düşünüyorum

Disaan

Kedim evden kaçmamış saklanmış bulunduğunu altına yazmışım zaten buraya tavisye almak için yazıyoruz insanlar ego tatmin ediyor tavsiye vermicekseniz yazmayın

Ozge00

veteriner ilaç krem bir sey vermedi mi? Diğer kediler isirdiysa sorun oluşabilir. Hastalık vs geçebiliyor.

Gulsahka

evet özgür ruhlu atlarlar ama biz önlem alınca atlayamıyorlar yalnız bu kısmı unutmuşsunuz...

Venuuuus

Tabii ki bir sorun olur. Dışarıdaki kediler de bir çok hastalık oluyor biliyorsunuz ki. Aynısı başıma gelmişti hemen veterinere götürdüm, 3 gün boyunca iğne yaptılar.

Anonymus552223

Kisirlastirin o zaman cok kacip ciftlesmek icin kavga etmez

Disaan

Kedim kısır zaten veterinerim batikonla yaralarını temizleyip antibiyotik krem kullanmamı söyledi