Acil Kedi Buldum

Ozge00

3 haftalık falan sanırım arkadaşlar emin değilim. Çocukların peşine takılmış. Annesini aradim ama yoktu. Bekledim baya yok. Açık yerde yok hic. Mecburen eve aldim ama inek sütü var sadece ve yas mama

30 CEVAP

Ozge00

....

Ozge00

Su yas mama sut hepsini içiyor kendi basina. 1 aylık sanırım. Evdeki kusuma falan atlamaya çalışıyor. Kolları çok zayıf ama karnı şiş. Annesi gelmemis yine görmedim. Cin gibi maşallah. Sokakta bakabilir miyim ki

https://hizliresim.com/A0daDg

Ozge00

Poposu dışarıda duruyor. Tuvaletini yapmıyor mu acaba? Ben pamukla yaptırmaya çalıştım ama kaçıp poposunu kendi temizledi

Anonymus552223

Uzun suredir birsey yemiyorsa tuvaletini ondan yapmamistir belki

Ozge00

Bahçede yuvası var. Cocuk istemiş ama annesi istememiş aşağıda bakıyorlar herhalde. Annesi nerde dedim bilmiyorum dedi. Annesinden alip gelmişler herhalde. Kedi kumu koymuşlar, eşelettim yapti tuvaletini Parazit yoktu kakasinda. Kuru mamaya da alistirdim yavaştan. Pireli ama ve kirli nasıl temizlesem? Annesi yok sanırım artik gelmez. Bahçede bakılıyor. Çok fena bir kedi baya zeki.

Ozge00

https://hizliresim.com/3bKTir

Evin perdelerini 5 dakikada mahvetti cok yaramaz :D sut anne lazım mi bu yavruya? Bi kaç yere yazdim varmis sanırım. Sahiplendirmek mi uygun olur yoksa sut anne mi bilemedim

Anonymus552223

Hic gerek yok sut anneye hersey yer o. Alisma surec8 falan zor is.

Ozge00

Çocukla konuştum istemiyor. Abisiyle birlikte oynuyorlar kediyle. Sahiplendirme yapamam bu durumda. Sürekli yanındalar kedinin

Ozge00

Gece çocuk hırsızı gibi de kaçırmak istemiyorum :D

Anonymus552223

Duzgun baksinlar o zaman sut falan vermesinler

Ozge00

Mama koymuşlar ama hep karıncalanmis ben değiştirdim yenisini koydum. Kocaman mama bir de hic yemiyor onu. Bende sık sık bakacağım umarım sorun çıkmaz. Sahiplendirme ilani da açtık biri çıkar inşallah. Dun gece uyuyamadım çünkü bir sürü kedi geldi kavga ettiler. rahat vermiyorlar yavruya

Anonymus552223

Bogarlar bile ya:(

Ozge00

Birini bulmuştum. Cinsiyeti dişi diyince, evim dolu alamam dedi :( kucağımda uyuyor şuan asla yalniz kalmayı sevmiyor. Birde kulağını kasimaktan yara yapmış ne yapabilirim ki? Biraz sildim çamurları falan.
Çok zayıf bir de. Gece evime alsam gündüz bıraksam sorun olur mu ki? Gündüz çocuklarla oynuyor ama gece yalnız. Kediler geliyor hep. Ne yapayım bilmiyorum vallahi. Ailecek bakıyorlarmis ama kedinin kulakları bile o kadar pis ki. Ben biraz temizledim. Kucaktan inmek istemiyor hiç yalnız bırakamıyorum eve de alamıyorum. Öylece kaldım

Anonymus552223

Bakabilecekseniz caktirmadan alin ya baktiklari falan yok oynuyorlar sadece

Ozge00

Evet öyle bi heves almışlar zaten. Çok küçük, bir avuç. Kemikleri sayılıyor.birini bulurum umarım :( bakmaya çalışıyorum elimden geldiğince