Acil Kedi Buldum

Ozge00

3 haftalık falan sanırım arkadaşlar emin değilim. Çocukların peşine takılmış. Annesini aradim ama yoktu. Bekledim baya yok. Açık yerde yok hic. Mecburen eve aldim ama inek sütü var sadece ve yas mama

30 CEVAP

Aysenmstura

Kaç saat beklediniz bazen uzun saatler gelmeyip sonra geliyor anneleri. Yalanmayı biliyorsa tuvaletini de yapıyordur. Laktozsuz süt verin bu günlük normal süt vermeyin. Yarın süt tozu alırsınız petshoptan.

yusufsaygin2

Annesi gelmediği takdirde 1 ay daha besleyip sahiplendirin. Beyaz ağırlıklı smokine benziyor. Yuva bulmasını kolay olacaktır.

Aysenmstura

Takip edin tuvaletini yapamazsa ıslak pamuk vrya peçeteyle poposuna masaj yapın.

yusufsaygin2

Annesi olmadığına emin miyiz? Süt anne varsa bulunduğunuz yerin Instagram sayfalarından bulmaya çalışın. Yoksa süt tozu deneyin.

Ozge00

Anneyi bekliyorum ama gelmedi. Karni şiş çünkü bende annesi vardır diye düşündüm. Ne kadar saate gelir acaba

4 5 saat ellemeden beklemek gerekiyormuş annenin gelmesini

Anonymus552223

Yas mama vermeyi deneyin, oldugundan kucuk gorunuyor olabilir, cocuklarin pesinde geziyorsa 1 aylik vardir. Belki de ellerine alip annesinden ayirdiler. Bence salmayin kirli falansa annesi bakmiyor demek ki, karin sisligi baska sebepten de olabilir

Anonymus552223

Evet rahatlikla 1 aylik var, ama disari saldiginiz anda araba içlerine girer, ona dogruyu yanlisi ogreten bir annesi olmadigi icin yasayamaz. Bence de biraz bakin toparlansin sahiplendirin. Cok da tatli bisey isteyen olur. Geri kalan yeri zayifsa karin sisligi parazittir.

Anonymus552223

Onlarinki bakmak degil alıkoymak, duzgun birini bulursaniz verin bence kaybolmus dersiniz, ki bahcede yalniz basina bu kadar kucuk kedi kaybolur zsten uzulursunuz sonra

Anonymus552223

En azindan gozkulak olmayi ihmal etmeyin, cunku cocuga oyuncak diye almislar belli, 2 aylik olunca pire damlasi yapabilirsiniz simdilik papatya cayiyla silebilirsiniz

Ozge00

Gözleri yeni açılmış daha sanırsam. Annesini arıyorum ama yok. Karni da şiş. Yeni emmis olabilir veya tuvaletini yapmadi. Yaptırayim dedim ama kendi poposunu yalıyor yani kendi yapabilir mi

yusufsaygin2

Ayrıca bu gecelik ılık yoğurt vs. verebilirsiniz

yusufsaygin2

Ayrıca bu gecelik ılık yoğurt vs. verebilirsiniz

Ozge00

Bırakayım mi yani? Çok Kirli ama annesi olsa temizlemez mi?

Ozge00

Etrafta kardeşleri falan da yok