Suya Süt Damlatmak?

Aysenmstura

Arkadaşlar sütün zararlı olduğunu biliyorum ama arada bi kaba su doldurup sadece birkaç damla süt damlatıp veriyorum kokusunu alınca hepsini içiyor. Bu şekilde de zararı olur mu?

7 CEVAP

Esmonic

Olmaz bence ama laktozsuz süt verebilirsiniz, 2 tatlı kaşığı kadar.

Anonymus552223

Kakasindan anlayabilirsiniz cıvımiyorsa zarari olmaz

sekerfare21

Hava cok sicak sutun sicakta durmasi zararli olabilir kediye. Ama sizinki hemen iciyormus anladigim kadariyla.

rjn-90

bi ara esime ve kendime süt yapmıştım karamel nasıl kokusunu alınca kosup ustumuze atladı.veremedim ıyı gelmez diye ama arada cocuklarıma verince onada veriyorum suyla karışık sekilde severek iciyor ıkı aydır yan etkısını gormedık daha

sudeogrk

Şöyle ki yavru kediye süt çok zararlı. İshal durumu olabilir. Bunu da istemeyiz. Ben süt koyuyorum ondan biraz daha fazla da su koyuyorum. Ama benim kedilerim büyük. Bir sorun yaşamadık.

sudeogrk

Şöyle ki yavru kediye süt çok zararlı. İshal durumu olabilir. Bunu da istemeyiz. Ben süt koyuyorum ondan biraz daha fazla da su koyuyorum. Ama benim kedilerim büyük. Bir sorun yaşamadık.

Yuusuft

Kediye direk süt olarak ne verilir ne sütü mesela bende vermek istiyorum ama ne vermeliyim