Kedimin Ağzında Yara Çıktı

Elioooo

Kedimin dudağı yarılmış ağzının içindede yaralar var veterinere götürdüm 5 gün boyunca iğne yapıcağını söyledi halsiz yemek yemiyor sürekli uyuyor ayrıca 2 gündürde hafif kuru öksürüğü var sebepleri ne olabilir ve doğal yöntemleri var mıdır?

5 CEVAP

Ozge00

Başka veterinere götürün Kesinlikle. Agzi neden yarıldı bir yerden mı düştü

Elioooo

Hayır düşebileceği bir yer yok nasıl olduğunu anlamadım dudağının kenarındada uçuk gibi bir yara var boğazının içine kadar devam ediyor dünki iğneden sonrada topallamaya başladı..

dddkkkks

iğneden sonra neden topallasın ki? bir yerden düşmediğine eminseniz iğneyi yaptırmayın başka veterinere götürün

Gelyahron

Kesinlikle başka bir veterinere götürün. Ciddi bir şey olabilir

Elioooo

Başka bir veterinere sorduğumda yine aynı şeyleri önerdi ben de aynı yere gitmeye devam ettim neyseki şuan düzeldi kedim çok sağlıklı teşekkürler