Mama Araştırmaktan Kafayı Yiyeceğim!

BellaMia

Herkese merhaba gerçekten haftalardır hangi mama hem içerik hem bütçe olarak daha iyidir diye düşünmekten yoruldum. Evde 5 sokakta 10-15 kedim var şuan evdekiler için nd dışardakiler için mito mix kullanıyorum. Açıkçası çok severek yemiyorlar ıslatınca daha iyi yiyorlar hem de sayıca fazla oldukları için bütçemi de sarsmaya başladı . Hem beni sarsmayacak hem de gerçekten kaliteli bi şey arıyorum. Proplan ve royal canin ndye göre daha uygun ama tamamen şişirme markakafa maması olduğunu düşünüyorum veterinerler neden sürekli onları öneriyor anlamıyorum. Orijen acana ise hem bütçemi aşıyor hem de yüksek proteine nasıl tepki verirler bilemiyorum. Felicia matisse prochoise Brit care advance ve golosi hepsini araştırdım ve golosi bana hem fiyat hem içerik açısından çok mantıklı geldi severler mi bilmiyorum henüz almadım. Şuan 20 kilosu 350 TL falan 2-3 ay hem evi hem sokağı doyurur sokaktakilere de kalitesiz bir mama vermemiş olurum hem içim rahat eder hem bütçeyi dengelerim diyorum ama çok kararsızım Golosi kullanan varsa yorumlarınıza ihtiyacım var ????

17 CEVAP

bbeyzvv

mystic

Merzela

Mystic!!! Kesinlikle hem uygun hemde içerik harika tadında bayılıcaklardır.