Erkek Kediler Yavrularını Tanıyabilirler Mi?

Venuuuus

Bugün kedim doğum yaptı. Ama erkek kedim onun yavruları olmasına rağmen yavru kedileri istemiyor, yanına koymaya çalıştığımda püskürtüyor. Erkek kediler de böyle bir kavram yok mu acaba? Aynı evdeler şu an ayrı tutuyorum tabii ki ama bir araya gelseler zarar vermek ister mi?

3 CEVAP

Anonymus552223

Öldurur bile

Kuzucansu44

Baba kediler direkt unutuyordu sanırım

Venusnur

Anne kediler bile emzirme sürecinden sonra çocuklarını tanımaz, hatta bırakıp gider. Erkek kedilerin tanımamasina şaşmamak lazım :))