Kedimin Davranışlarındaki Değişiklikler

kko

Merhabalar, Kedim kızan döneminde olduğunda klasik bağırmalar ve yerde yuvarlanmalar vs. yapıyordu ama şuanda kızan döneminde değil ve dış kapıyı açtığımda merdiven boşluğuna çıkıp yuvarlanmaları ve sürtünmeleri yapıyor. Kızan döneminde değil diyorum çünkü herhangi bir miyavlaması vs. olmuyor. Daha önce de dışarı çıktığında bunları yapmazdı. Bir fikri olan var mı?

1 CEVAP

Yine kızışma dönemine giriyordur ya da oyun oynamak istiyordur :) Benim büyük oğlan da apartmana kaçıp kendini şirinlik olsun diye yerlere atıyor bazen.