4 Minik Yavru

bengu01

Dün kapıcı bodrum katta yuva yapmış kedi ye ait 4 yavru kedi getirdi. Tarlaya atacakmış. İsterseniz alın dedi. Annesinden ayrılmasın diye aldık . süt vs. koyduk yemediler. çok küçükler. 1 gün sonra tekrar yuvalarının olduğu yere yakın bir yere koyduk. Anne kedi geri gelirmi.

12 CEVAP

mds50

Hiç mi vicdan yokmuş tarlaya atmak nedir. Annenin tekrar alma ihtimali düşük gibi duruyor.

Anonymus552223

Laktozsuz sutu denemedim ama suttozu hic bulamiyorsaniz sulandirarak verilebilir belki ama besleyicilik acisindan en iyi suttozu veterinerlerde bulunuyor

Linsenpai

El kadar bebekleri tarlaya atmak nedir ya? Allah bin belasını versin

zimmer

Anneyle yavruları ayırmak kötü bir şey. Anne çok aramıştır. Yavruların da emmesi lazım. Hiç istemiyorsa barınağı arayabilirdi gelip almaları için. Tarlaya atarsa ölür hepsi.

bengu01

Hiç sormayın. Gece boyu bağırdılar

Anonymus552223

Insallah gelir, sanki yavrulari atinca anne yine hamile kalip bodruma dogurmayacak, ne gerizekalilar var siz buna engel olup aciklasaydiniz keske. Yine bodruma koyun anne alip tasir belki. Ve sut ishal yapar. Kediler icin hic uygun bisey degil, yavru kedi icin suttozu alin. Tarlaya atmak öldurmek nasil bir cani bunu yapar siz de biraz ses cikarmaliydiniz

Anonymus552223

Veya anneyi siz bulun yabrulari bodruma koyun gelmesini bekleyin hepsini birden bir sure eve alinm o anne yavrulari olmadan yine hamile kalacsk. Yavrular da ozel bakim yapmazsaniz yasamaz

Anonymus552223

Cok da sagliklilar, annecigi nasil aramistir bunlari bu boya getirmek icin cok ugrasiyorlar, butun enerjisini harcayip besliyor, bunu yapan geberse bi kaşık su vermem deli oldum suan lutfen pesin8 birakmayin uzaktan gozetleyip anne geldi mi diye bakin

bengu01

Takibimdeler. Büyük sorumluluk. Vicdanen çok huzursuzum.

Anonymus552223

Sizin huzursuz olacak durumunuz yok yapan utansin. Yapabiliyorsaniz yavrular icin suttozu ve biberon alip verin. Cok uzun ac kalamazlar cok kucukler. Ama dikkat edin normal suttozu degil

Anonymus552223

Bi de pamuk veya peceteyle popo ve o cevreye daireler cizin pıt pıt nasaj yapin ki çis kaka yapabilsinler. Kendileri yapamaz cok kucukler

bengu01

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Birde laktossuz süt satılıyor herhangi bir marka ondan alsam olurmu.