Kedimin Alerjisi Var Ve Tüyleri Çok Dökülüyor?

kedimedisever

Hangi mama daha iyi? Kısır 8 aylık neye alerjisi olduğunu bilmiyoruz mamadan dolayı mı bilmiyorum tüyleri bölge bölge dökülüyor ya da bunlar dışında başka önerebilceğiniz mama var mı?

2 CEVAP

Ozge00

Veterinere götürün test yapılsın bir. Alerjisi anca öyle bulunur. Belki tavuklu mamaya veya içindeki bir seye alerjisi vardır. Bilemeyiz.tuy dökülmesi normal şuan ama aşırı dökülme söz konusu ise mama kaynaklı, stres kaynaklı veya hastalıktan olabilir. Veteriner şart yani lütfen ihmal etmeyin

QueenMete

Şu an kışlık tüylerini döküyorlar benim yavrum küçük olmasına rağmen döküyor. Tabii ki bir stres yaşadıysa ya da alerjik bir durumsa bunu en iyi veteriner anlayacaktır.
Biraz daha gözlemleyip olmazsa hekimle görüşmenizde fayda var.