Yeni Yavru Kedi

Yzymr

Merhaba 1 aylık bir yavru kedi sahiplendim sokaktan. Annesi yoktu. Eve geldiğinden beri saklanıyor. Gece ışığı açık bıraktım dolandı odanın içersinde bir yerlere falan tırmandı benim yanıma az da olsa yaklaştı ancak benim ona yaklaşmama izin vermiyor tıslıyor. Ancak gece boyu ağladı. Ne mama yedi ne de su içtiğini gördüm. Tuvaletini de yapmadı. Elime gelemediği için kumunu da koklatamadım. Aç kalmasını istemiyorum. Yaş mama da yemedi. Dünden beri aç olduğunu düşünüyorum ne yapmalıyım?

4 CEVAP

Anonymus552223

Annesi olmadigina emin misiniz

Anonymus552223

Zamanla alisir annesini ariyordur yas mama koyun bakalim yiyecek mi

Yzymr

Evet annesi yokmuş. 1 hafta önce bakanlığın bahçesinde ağacın dibinde bulmuşlar yürüyemeyecek haldeymiş. Bir haftadır bakanlıkta bahçede bakıyorlardı çalışanlar.

Yzymr

Yaş mamadan biraz yedi evet ama hala tuvaletini yapmadı :(