Acil Bakar Mısınız

birem

Kedimle uzun yolculuğa çıkacağımız için veterinerde sakinleştirici verdiler ama alırken birazını çıkarmış arabaya bindiğinden beri miyavlayıp duruyor ve kutudan çıkmaya çalışıyor pek kendinde değil gibi ve ağzı açık dili dışarıda nefes alıyor ne yapabilirim,kalan sakinleştirici vermeli miyim?

5 CEVAP

birem

Hırçın bi kedi olduğu için veteriner tavsiyesiyle verdik sakinleştiriciyi,mola verdiğimizde kutusuyla birlikte hava almaya çıkarınca normale döndü

Anonymus552223

Kendi arabanizss vermeyim bence

birem

Neden?

NidaE

Sicaklamis biraz su verin serinlemesine yardımcı olun kendi arabanizsa pusetinden çıkarabilirsiniz güvenliğini sağlayıp çok saldırgan değilse ya da araba tutması yaşamıyorsa özel araçta sakinleştirici vermeye gerek var mı? Biz sürekli 12 18 saat yolculuk yapıyoruz arka emniyet kemerine vucut tasmasiyla bağlıyoruz o kendi istediği gibi arkada takılıyor öne atlayıp tehlike oluşturmuyor

Billthet12

Sıcaktan dolu öyle yapıyor arabanın serin bir yerine koyun eğer arkada beraber oturuyorsanız taşıma çantasını üstünü açabilirsn onunla sürekli olarak temasta bulunun Sesimiz yumuşak tonda onu sakinleştirn su verin . yemek yemediği zaman endişelenmeyin çoğu kedi yolculukta birşey yemez