3 Bacaklı Kedi Sokakta Yaşayabilir Mi

Aminto

İş yerimin bi alt sokağında buldum bun güzelliği patisi kırılmış o şekilde kaynamış. Bugün veterinere götürdüm ampute edilecek maalesef, 3 gün klinikte kalacak daha sonra iş yerimde bakacağım üst katta boş oda da 10 gün kadar ama daha sonra nasıl olur biliyorum sahiplendirme ilânı açtım her yerde bulamazsam diye çok korkuyorum kendi evimde 3 kedim var ve evim çok küçük götürme imkanım hiç yok. Kahroluyorum dünden beri sokakta yaşayabilir mı o şekilde iş yerime girsin çıksın yemek yesin hiç sorun değil patronum iyi biri ama kapı sürekli açık çıkabilir dışarı.
Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın:(

12 CEVAP

bahadir14

Köpekten kaçması zor, arabadan kaçması zor, bence sahiplendirin, eninde sonunda bulur bir yuva.

yusufsaygin2

İşi biraz zor, iş yerinizin çevresinde fazla kedi yoksa orayı kendine yer edinebilir.

Anonymus552223

Disi ve kisir degilse kisirlastirip isyerinde bakabilirsiniz besleyen olursa fazla uzaklasmaz, yine de iyi biri cikarsa verin tabi. Ama muhakkak kisirlassin bu haliyle hamile kalmasin. Gecmis olsun

Aminto

Erkek kedi ve kısırlaştırıldı. Şu an iş yerimde zaten ampute edilmemesi için uğraştı veteriner ama maalesef kurtaramadı salı ameliyat olacak.

Aminto

Dönerci var oradaydı zaten hep orada ki abi bakıyordu geri getirebilirsin dedi. Ama kedi ve köpek çok kavga ettiklerini görmedim hiç birinin aslında ama 3 bacaklı olunca insan korkuyor.

Linsenpai

Bence işyerinde bakın :d umarım yuva bulur

Aminto

Ameliyat sonrası klinikte kalacak 10 gün kadar sonra iş yerine bakarım bir hafta daha sonra arkadaşım götürecek geçici yuva bulana kadar. İki aya yuva bulunmazsa kendi evime çıkacağım zaten ben götürürüm.

eneskar

yaşayamaz

Aminto

Sorunu çözdük zaten üstte yazdım görürseniz. Teşekkürler

sabaoguzz

Geçmiş olsun

senaamavis

GEÇMİŞ OLSUN

Aminto

Çok sağolun.