Kedi Kumu

patkam

arkadaşlar kedi tuvalet aparatının kumu neden sürekli ıslak? kumunu koymandan önce zemine ne koyabiliriz ki kum hemen kurumasını sağlasın?

11 CEVAP

fatmatina

Kumunuz ıslak kalıyorsa geçici bir süre de olsa küçük bir paket alarak yeni bir kum ile değiştirmeyi deneyin, diğer kumun da aynı şekilde olup olmayacağını gözlemleyebilirsiniz.Birde tuvaletini yaptıktan hemen sonra bakıyorsanız belki daha topaklaşmadan kontrol ediyorsunuzdur ama beklediğiniz halde topaklaşmıyorsa kum eskimiş de olabilir değiştirmeniz daha iyi olacaktır.Son olarak ben kumun altına kedi kumu torbası kullanıyorum tavsiye ederim..

kutepinpon

Bence de

patkam

*********.com'dan Bentonit Kedi Kumu-Kalın Taneli

patkam

peki birşey sorucam kko kuma koymadan evvel tuvalet aparatına herangi bir muşamba veya poşet gibi birşey koyuyormusunuz?

patkam

çok teşekkür ederim fatmatina

kko

kum neden ıslak olsun ki? yoksa tuvaleti temizledikten sonra mı kurulamaya çalışıyorsunuz? kediniz tuvaleti yaptıktan sonra mı ıslak? kedi kumu dediğiniz zaten hemen kurur ve topaklanır. soru pek anlaşılır olmamış :)

patkam

demek istedimki kedilerim kuma idrarına yaptıktan sonra neden kum kurumuyor hep ıslak kalıyor

Queeninannesi

Hangi marka kum

kko

Ben de aynısını kullanıyorum. Kalın taneli olan ve her temizlemede taş gibi olduğunu görüyorum.

kko

Hayır koymuyorum sadece kum.

patkam

O zaman bilmiyorum neden bende böyle oluyor :(