Doğurmuş Kedide Kanama

elfdn

Kedim 2 gün önce 5 tatlı bebek doğurdu ancak ondan sonra sancıya benzer ağrı çekmeye devam etti. Sürekli peşimizden gelmeye başladı. Biraz ateşi de var gibiydi ama su an daha iyi. Az önce de yatağında biraz kan buldum. Telâşlanmam gerekiyor mu yoksa dogum sonrası normal midir?

1 CEVAP

rjn-90

masallah hayran kaldım 5 yavru cok tatlılardır kesin.normalde biz kadınlarda her dogumdan sonra lohusa donemı baslar ve lohusa donemınde kanama gibi akıntılarda olabilir.yani kedilerde ve kopeklerdede boyle seyler normaldır.yinede her turlu tedbiri alın veterinerinizi arayıp sorun.saglıkla buyurler inşallah..