Tüy Dökümünü Azaltacak Mama Öneriniz?

Suraemir

Nd evet ama biraz pahalı gibi bana şuan için, matisse-profine-golosi-sanabelle balıklı olarak bu mamalara baktım karar veremedim sizin öneriniz nedir?

1 CEVAP

BeratSamast

B5 Vitamini (pantotenik asit) bitki ve hayvan dokularında bulunur: bira ve un mayasında, karaciğerde, yumurta sarısında, pirinçte, havuçta, lahanada, patateslerde ve kedileri beslemek için kullanılan diğer birçok gıdada. Pantotenik asit, hayvanın vücudunda uygun metabolizma için gereklidir. Bir kedide bunların yokluğu ile birlikte, bir kedide dermatit, tüy dökülmesi ve çoğu zaman deri lezyonları meydana gelir. Genellikle keratit bu hastalıklara katılır, sinir sistemi lezyonları, böbrekler ve diğer organlardada görülür.

*********.com