Tüy Dökümünü Azaltacak Mama Öneriniz?

Suraemir

Nd evet ama biraz pahalı gibi bana şuan için, matisse-profine-golosi-sanabelle balıklı olarak bu mamalara baktım karar veremedim sizin öneriniz nedir?

3 CEVAP

Elmas35

Benim önereceğim mama da biraz pahalı ama gerçekten etkili. Kendi kedime aylarca kullandım ve tüylerin dökülmesi inanılmaz şekilde azaldı.
Acana - Grasslands!!

Linsenpai

Felicia kullanmaya başladığınızda beri baya azaldı tüy dökümü

Suraemir

Acana da pahalı ve bizimki zaten hareketsiz aşırı kilo alır zannımca alabilsemde