Golosi

sudeogrk

Merhaba Felicia kullanıyordum. Araştırma yaparken Golosiye rastladım. Kullanan var mı? Teşekkürler..

7 CEVAP

sudeogrk

Mystick ve bonacibo yorumlarını da görüyorum. Çok kararsızım. Denesem mi ne yapsam?

Ozge00

Içeriği iyi duruyor. Bende sipariş ettim bakalim

Ozge00

Bonacibodan daha iyidir. Mystic hakkinda cok fikrim yok. 20 kg baya uyguna geliyor. Bize 1 yildan fazla gider. Kedim 1 ayda 1 kg yiyor cunku. Hatta birazini da sokaktakilere veriririm. Mystic de denemk istiyoru ama daha numune gelmedi.

sudeogrk

Denedikten sonra haber verir misiniz? Okuduklarıma göre bonacibo daha iyiymiş ama

Ozge00

Bonacibo iÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%42), Baldo Pirinç (%16), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%6), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

Golosi Ürünün İçeriği: Et ve et ürünleri (%28 tavuk eti ve hindi eti), tahıllar (%4 pirinç), kanatlı yağı (%4.6 kanatlı yağı) ,bitkisel orjinli türevler (0.5% Arbocel® selüloz lifleri, 0.1% hindiba otu inülini), mayalar (0.5% bira mayası), mineraller , deniz kabukluları(0.005% yeşil kabuklu midye tozu - Perna canaliculus).

Yani siz bilirsiniz. Golosi bana gore bir tık daha onde. Mystic de olur farketmez, hangisini severse Kediniz artik. Ben kullaninca size yazarim. Her mama her kediye yaramaz

sudeogrk

Doğru söylüyorsunuz. Teşekkür ederim. Haberlerinizi bekliyorum. :)

Bgmlucky

İçerik ve fiyat olarak uygun bularak aldığım ve ithaldir iyidir diye düşündüğüm Golosi kedimde aşırı iştaha sebep oldu ve sonrasında kusma, tüy dökümü gözlemledik. İçeriğinde kalitesiz malzemelerin kullanıldığını düşündüğüm bu mamadan ben hiç memnun kalmadım.