Kedim Hızlı Nefes Alıyor

IremYildrm

Arkadaşlar 1.5 aylık kedim oyun oynuyoruz çabuk yoruluyor ve dili dışarda oluyor hızlı hızlı nefes alıyor sadece gündüzleri böyle ama geceleri daha çok oynuyoruz ozaman olmuyor sizce sıcaktanmıdır hani kedilerde kalp krizi felan duydum öyle birşey olmaz dimi

1 CEVAP

Gelyahron

Sıcaktan dolayı oluyor, insanlara göre kalbi iki üç kat hızlı atan ve serinlemek için ter bezi bulunmayan kedilerde sıcaktan ve nemden dolayı vücutlarını daha fazla sogutabilmek için ağızlarını açarlar