Kedimin Çenesinin Altındaki Kahverengi Kepekli Kabuğu Alırken Oradaki Tüy Kendiliğinden Döküldü

mervevehubble

Bir yerinde daha tüyler dökülmüştü ve kızarıktı. Şimdi diğer tarafta kepek gibi kahverengi kabuk gördüm elimde alayım derken tüyler döküldü :(
Cumartesiden beri batikon + mantar kremi sürüyorduk kızarık yer için hiçbi gelişme olmadı, yarın sabah veterinere götüreceğim ama mantar böyle bi şey midir?

1 CEVAP

BeratSamast

benim koluma bir kedi yüzünden bişey bulaşmıştı ve eğer o şey saçımda çıksaymış birdaha orada saç çıkmazmış belki kedindede böyle bişey olmuştur benim kolumdaki bir melhemle geçti
kedinin tüyündeki oysa tüy çıkmaz orda veterinere danış dikkat et eğer benim kolumdaki şeyle aynıysa sanada bulaşabilir