Ağzı Açık Nefes Alıyor

Emrsbr

Ben denizli de yaşıyorum ve bu aralar burası çok sıcak 2 kedim var biri 2.5 biri 6 aylık sabahları sürekli uyuyorlar biraz önce büyük kedime biraz lazer oynayayım dedim 2 3 dk deli gibi oynadı sonra aynı köpek gibi ağzı açık nefes almaya başladı 20 dk dır falan böyle lazerle oynamıyorum ama yerinde durmuyor şu anda diğer kedime sürekli koşuyor ve hızlı nefes alıp vermesi kesilmiyor napabilim. Suyu falan var

5 CEVAP

Emrsbr

Yemesine içmesinde bir problem yom

Ayselgns

Üst solunum yolları ile ilgili bir problem var belliki. Nöbetçi veteriner alternatifiniz umarım vardır. Geçmiş olsun. Lazeri çok tercih etmiyor hekimler. Yine de siz bilirsiniz. Kediniz sizin sorumluluğunuzda. Ama bende hiç kullanılması taraftarı değilim.

Emrsbr

Şu anda koşmayı bıraktı ve normale döndü

mervevehubble

sıcakta koştuysa normal diye biliyorum böyle olması. burada benzer soru sorulmuştu herkesinki böyleymiş

cckzk

Evet ben de Denizli'de oturuyorum benim kedim de bu şekilde. Islatılmış havlu bırakıyorum üstüne rahatlıyor. Zaten sudan çekinmeyen bir kedi. Kendisi kalkmıyor yerinden kalkınca bile geri gelince havlunun üzerine oturuyor. Böylece serinliyor, nefesi düzeliyor.