Mamanın Yanında Gelen Çubuk Gibi Şey

kedisever6155

Kedimin maması geldi kargoyla yanında da böyle birşey grldi ne olduğunu anlayamadım üstünde chicken filan yazıyor çubuk gibi yumuşak birşey nedir bu bilen var mı ?

5 CEVAP

mervevehubble

markasını göremedim ama benim aldığım ödül maması da bu şekilde. parça parça veriliyor

Filizgeziciix

ödül maması

kedisever6155

Ne kadar vermeliyim

Ozge00

Kedi yavru mu? Yavruysa yarisini verin. Zaten cok degil gibi duruyor. Hepsini de yer ama ne olur ne olmaz yarisi daha mantikli

yusufsaygin2

Ödül maması bu, takdir ettiğiniz bir davranışı yapınca verin.