Tatilde Gideceğim Kedimi Ne Yapmalıyım

Emreayas

İyi günler öncellikle haftaya 3 günlüğüne tatile gidecem kedim 3 aylık ya veterinere koyacağız yada evde kalacak günde 2 defa gelip bakcak biri var sizce ne yapmalıyım .

6 CEVAP

Anonymus552223

Evde kalsin veterinerde kafes icinde cok mu ilgilebecekler sanki. Bildigi ortamda olmasi cok daha iyi. 3 gun uzun sure degil zaten kontrole gelecek olan da vardir. Iyice camlarai falan kapatin kapilarin arasina destek koyun kapanmasin 2 3 yere mama su koyun hicbisey olmaz

Linsenpai

Mama ve suyu bol bol bırakırsanız arada da biri gelip bakarsa hiçbir sıkıntı olmaz evde. Kediler yer değişikliğinden hiç hoşlanmazlar, veterinere veya başka bi yere bırakırsanız çok strese girer

Emreayas

Teşekkürler

SvdLcn

Mamasını suyunu yeterli olarak ayarlarsan bir sorun çıkacağını düşünmüyorum ama içim rahat etmiyor dersen, kedi otelleri var.

Elifozdemrrr

Veterineriniz uygun ortam sağlıyorsa orada kalabilir atıyorum bizimkinin ayrı bir otel bölümü var kocaman alan orada özgürce dolaşabiliyor oynayabiliyor gibi gibi

sudeogrk

Merhaba, 3 aylık daha bebek olduğu için biri durmalı diye düşünüyorum. Kontrole gelen kişinin vakti varsa biraz ilgilenmesi iyi olabilir. Böyle bir durum varsa hiç bir sıkıntı yok. Ama güvenip tanıdığınız kedi oteline de götürebilirsiniz. Öneri için mesaj atabilirisiniz. İstanbuldaysanız. Çok kedi sever bir yer var asla aklınızın kalmayacağı. :)