Erkek Chinchilla Kedim Kısırlaştırma Operasyonu Sonrası Kan Kusuyor.

EmirhanS0

Kedimi kısırlaştırma operasyonu gerçekleştirdik ve eve dönerken kan kusmaya başladı.Veteriner normal olduğunu söyledi ancak pek mantıklı gelmedi bana. İnternette yaptığım araştırmalarda narkoz sonrası kusmasının normal olduğu bilgisine ulaştım ancak kan kusmasıyla ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Deneyimlemiş olan bir bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

28 CEVAP

Ayseenur10

Bencede başka veterinere sorun, kusma narkozdan sonra oluyor ama kan anormal. Gerekirse başka veterinerlerle ilk arayarak iletişime geçin

EmirhanS0

Kedi iç kanamadan dolayı veteriner ihmalkarlığı sebebiyle vefat etti.

arest1234

kediyimi kisirlastirmis kediyimi zehirlemis.. belli degil..

crenxx

Başınız sağolsun.

mervevehubble

başınız sağolsun çok üzüldüm :( ifşa edin ve dava edin başka canlar yanmasın :(

elif8790

Bahçede baktığımız kedilerden iki tane dişi kediyi bu ay kisirlastiracaktik,şu an çok korktum acaba kendi haline mi bırakmalı, gerçekten çok üzüldüm, Rabbim size yardım etsin,sabır versin.

Benim bu kadar içim yandiysa siz ne haldesiniz kim bilir:(

Anonymus552223

Inanamiyorum ya cok uzucu nasil olabilir bu

TugbaAytekin

Allah sabir versin iste bu yuzden bu operasyondan korkuyodum ama cok sukur sorunsuz atlatmistik. Sizde paylasin o veterineri, sorumsuzlugunu. Tekrsr basiniz sagolsun yuregim daglandi Allah yasatmasin kimselere

Gelyahron

Operasyondan önce ön bilgilendirme formu doldurmuş muydunuz. ?
"Oluşacak her türlü riski kabul ediyorum" vs gibi.

Linsenpai

Haysev gibi sayfalara yazın lütfen. Bilgilendirme olarak paylaşımlar. Umarım klinikleri kapanır şerefsiz insanlar

Gelyahron

Dostum gerekli bütün merciilere şikayette bulunabilirisin. Bunun yaptırımı çok büyük ve ağır, ki eminim bu kutsal davani kazanırsın gerek sosyal medya olsun gerekse bu platform olsun herşey senin lehine.

ZehraBulutt

Ameliyatı yaptırdığınız klinik pet hayvanlarına bakan bir klinik miydi? Anlattığınıza göre bunlar hiç yol yordam bilmeyen tipler, çiftlik hayvanlarına bakan bir veteriner anca bu kadar hata yapar kedi köpekten anlamadığı için, bu kişinin veteriner olduğu bile şüpheli bence. Ülkemizde sahte doktorlar bile varken sahte veteriner olmasına hiç şaşırmam açıkçası. Anlattıklarınız içimi parçaladı gerçekten bu resmen cinayettir.

Sizin için çok geç artık ama bunu okuyan arkadaşlar için yazıyorum, doğru veterineri bulmak çok önemli, nerden mezun olmuş, daha önce nerde çalışmış bunları araştırın ve daha önceden hayvanınızı götürmediğiniz bir kliniğe kısırlaştırma için gitmeyin direkt. Bir vetin hayvana yaklaşımından tutuşundan bile anlaşılıyor az çok iyi olup olmadığı ve bol bol soru sorun lütfen vetinize. Ben vetin her dediğini internetten yabancı kaynaklardan da araştırıp teyit ediyorum, kimseye %100 güven duyulmamalı.

Ayselgns

Başınız sağolsun ! Kanım dondu.

Ama Yeter!!! Kapı önünden geçerken alınmış diplomalı veteriner istemiyoruz. Vicdanı ile hareket etmeyen , canlarımıza can gibi davranmayan , merhamet duygusu olmayan özetle meslek katilleri istemiyoruz!!!!