Kedi Davranış Değişikliii

izel33

Merhaba kedim bir senedir kısır ağustosta iki yaşına girecek, bugünlerde hiç yapmadığı şeyleri yapıyor. Sokak kapısı açılınca dışarı koşuyor, balkon demirine zıplıyor ki asla yapmadığı şey. Az önce de yerde ıslaklık vardı idrarını yaptığından şüpheleniyorum. Kısırlaştırmasını da çok iyi bir veterinerde yaptırdım yani yarım kısırlaştırma vs sorunu olacağını sanmam ki üzerinden bir sene geçti yeni böyle oluyor. Böyle bişey yaşayan var mı?

3 CEVAP

Anonymus552223

Cok sıcaktan yapiyordur belki

Ozge00

Balkona file yaptirin. atlar duser allah korusun.

Ozge00

Idrar tek seferlik sorun degil ama tekrar ederse ya bir seye tepki olarak yapiyor yada sorunu var. Kediler merakli canlilar zaten normal cikmak istemesi. Disariyi izleyebilecegi bi pencere balkon varsa guvenli butun gun oralarda takilir.