Kedi Sorunlarii İshal Gibi

Bzkrcat

Kedim disari cikip geliyor poposundan ishale benzer bisey akiyo yaklasik 1 -1.5 aydir ayni şekilde sorunu nedir bilen varmi veterinere götürdük hap verdi ama faydasi pek yok

1 CEVAP

Ozge00

Akintisi var Herhalde. Baska Veterinere goturun kesinlikle. Oyle bir hap vermekle olmaz. Ishal ise tavuk gogu haslayip verebilirsiniz iyi geliyor biraz. 1,5 aydir devam ediyorsa baya ciddi bi sorun olabilir. Kedi kisir degilse iltihap akintiai olabilir