Kedi Miyavlaması

Minimesi

Arkadaşlar kedim koltuğun altına kaçmıştı gelsin diye kedi miyavlaması açtım ve yanıma gelip miyavlamaya başladı sonra kolumu önce yaladı sonra ısırdı ama bırakmadı ve kolumun üstüne çıktı neden olabilir

8 CEVAP

ZehraBulutt

Dişi kedi sesi açmışsınız anlaşılan :)

Minimesi

Güncel

Ozge00

Kisir mi kedi?

Minimesi

Hayır veterinere demiştik kısırlaştıralım diye 1 yaşına gelsin sağlıklı olur dedi 15 temmuzda 1 yaşına girecek ozaman yaparız dedi veteriner

Minimesi

Biz 3temmuzda doğum günü kutluyoruz ama 15inde doğdu

Ozge00

Ondan kaynakli olabilir. Isirma kolunuza cikma falan. Ciftlesmeek istiyor gibime geldi. Aneliyat icin 1 yasi beklmek gerekli degil ama zaten az kalmis neyse. Umarum guzel gecer aneliyat. Simdiden gecmi olsun

iidyl

hepimizin kedisinin yaptığı bir şey bu, bu kadar sorgulamanıza şaşırdım açıkçası

Ozge00

Benimki yapmiyor oyle hic :D