Kedim Nefes Alırken Ses Çıkarıyor

firuze199

Nefes alıp verirken sanki burnu tıkalıymış gibi ses çıkarıyor sebebi ne olabilir

5 CEVAP

Ozge00

Burnu tikali olabilir :D
Surekli mi boyle son zamanlarda mi?

firuze199

Her zaman değil ama uyurken genelde böyle. Ama her uyuduğunda da değil bazen uyanıkken de çıkıyor

Ayseenur10

Burnu tıkalıdır, veteriner kontrol etmeli ciğerleriyle ilgili bi sorunda olabilir.

Ozge00

Benimki de uyurken oyle bi ses cikariyor ama normaldd yapmasi dogru degil gibi. Bir Veterinere danisin derim.

Minikmuezza

Benimkide uyurken yada uykulu yatarken tuhaf bir ses cikariyor eskiden yoktu ben yaz alerjisi diye dusunuyorum yazin benimde burnum tikaniyor