Kedim Yaş Mama Yemiyor

Sevgiii06

Lütfen yardım edin.8 aylık kedim asla yaş mama yemek istemiyor. 4.ayına kadar yiyordu. Her markayı denedik en pahalısından tutun ev yapımına hatta özel çorbalara kadar ama yemiyor. Sadece kuru mama yemek istiyor. Veterinerimiz vitamin ve malt önerdi ama onlarda kabızlığını geçirmiyor. Bugün poposunda kan gördüm muhtemelen kabızlıktan. Kuru mamasını kaldırıp sadece yaş mama koysam dahi yemiyor ağzına alıp tükürüyor. Yarın başka bir veterinere daha gideceğim ancak belki bi tavsiyesi olan vardır lütfen yardımcı olun.

5 CEVAP

Ayseenur10

Zeytinyağı denediniz mi

SvdLcn

Yaş mamayı, kuru mamayla karıştırıp vermeyi denedin mi?

Sevgiii06

Zararı olur diye denemedim işe yarıyormu

Sevgiii06

İlk zamanlarda öyle yedi ama şuan ya sadece kuruları ayıklıyor yada hiç yemiyor

SvdLcn

Kuru mamayı suyla karıştırıp verebilirsin