Arkadaşlar Kedim Dün Doğum Yaptı 5 Tane Yavrumuz Oldı Sürekli Başlarına Gidip Miyavlıyor Niye Böyle

Ecrenmisaa

Sabaha kadar beni uyutmadı sürekli başlarına gidip miyavlıyor yanıma geliyo bana bakın miyavlıyo lütfen cevap verinn

2 CEVAP

Gelyahron

Maşallah Hepsinin tüyü kadar ömrü olsun, size yavrularını göstermek için " bunlar benim yavrularım" demek istiyor. Onlara ışık görmeyen güvenli bir yer arıyor ve sizden yardım istiyor :)

BeratSamast

sana bişey anlatmaya çalışıyor olmalı çünkü kediler kendi aralarında miyavliyarak iletişim kurmaz
insanlarla iletişim kurmak için miyavlarlar

yavruları bi süre gözlemliyebilirsin