Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

Kedim Yavruların Başına Gidip Miyavlıyor

Ecrenmisaa
Ecrenmisaa

665 Puan

Arkadaşlar lütfen bilgisi olan cevap yazsın yavruların başına gidip sürekli onlara bakıp miyavlıyor dün doğum yaptı sürekli miyavlıyor sabaha kadar uyutmadı beni hala aynı neden böyle


11 CEVAP

Ozge00
Ozge00

18013

Siz dokunmayin kedilere. Anne zaten isterse degistirir yeri. Ozel olarak kutu yapin derim bir koseye. Orda daha rahat eder. Size miyavlamasini anlamadim ama agrisi falan mi var acaba ¿ Belki de biraz da sen ilgilen yavrularla diyordur :D


epiglottis
epiglottis

144113

Bulundugu yeri guvenli bulmamis olabilir kapali bir kutu yapin onlara


Ozge00
Ozge00

18013

Kutu yapin kutuya girer zaten. Karanlik kuytu koseleri tercih ediyorlar


Gelyahron
Gelyahron

113183

Kedim doğum yaptığında da aynısı yaptı, bizim yanımıza gelip miyavliyordu ve miyavlaya miyavlaya bizi yavruların olduğu odaya götürüyordu. " Bakın bunlar benim yavrularım" der gibi. Hatta bu kedimiz çok saldırgandı, doğumdan sonra o kadar yumuşadı ki, kendini sevdirdi yavruları elimize aldık hiç birşey demedi, gardrop vardı onun içine taşıdı teker teker.


Ecrenmisaa
Ecrenmisaa

665

Yatağın altına taşımaya çalıştı zaten sabah ama koyabilicek başka yerde yok :(


arest1234
arest1234

1466

yavrulari tasimak ister huzursuzdur ben evdeki gardorabin icine koymustum yavrulari bir daha hic sesetmedi annesi bir ay orada besledi emdirdi yavrularini yer seciyorlar acik alan olmasin..


Ecrenmisaa
Ecrenmisaa

665

Bizimkide zaten dolabın içinde ama hep başlarona gidip gidip miyavladı şimdide yerlerini değiştirdim bu seferde dolabın önünde bekliyo


arest1234
arest1234

1466

anlicaginiz anne kedi yatagin uzerinde dogum yapti sabaha dogru.. ben bir hafta dokunmadim ama kendisi yer degistirmeye calisti yavrularini daha kapali olan yere tasimayi benanladim ve gatdorabinin icine koydum kucuk bir bölmesine bir daha anne hic huzursuz olmadi oraya girip cikti..


arest1234
arest1234

1466

fazla işikta olmasin. miyavlamasi gecici sadece huzursuzdur kisa sureligine.. yada secimi kendisi yapsin..yerini..bir takip et.. serbest birak evinizde dogum yaptiysa o kendine yer bulacaktir..zaten devamli yalar emdirir.. sütunu..


arest1234
arest1234

1466

kutuyu kartonu tavsiye etmiyorum evde dogum yapan kedi icin..evde ona bir yer acin..inanin size huzursuzluk vermez. bazen kediler kendi kendine konusur miyavlayarak... yavrularini korumak icinde miyavlar..rahatsiz ve endise duymayin..


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 91 Görüntüleme
  • 11 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 25275 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR