Kedim Yavruların Başına Gidip Miyavlıyor

Ecrenmisaa

Arkadaşlar lütfen bilgisi olan cevap yazsın yavruların başına gidip sürekli onlara bakıp miyavlıyor dün doğum yaptı sürekli miyavlıyor sabaha kadar uyutmadı beni hala aynı neden böyle

11 CEVAP

Ozge00

Siz dokunmayin kedilere. Anne zaten isterse degistirir yeri. Ozel olarak kutu yapin derim bir koseye. Orda daha rahat eder. Size miyavlamasini anlamadim ama agrisi falan mi var acaba ¿ Belki de biraz da sen ilgilen yavrularla diyordur :D

Anonymus552223

Bulundugu yeri guvenli bulmamis olabilir kapali bir kutu yapin onlara

Ozge00

Kutu yapin kutuya girer zaten. Karanlik kuytu koseleri tercih ediyorlar

Gelyahron

Kedim doğum yaptığında da aynısı yaptı, bizim yanımıza gelip miyavliyordu ve miyavlaya miyavlaya bizi yavruların olduğu odaya götürüyordu. " Bakın bunlar benim yavrularım" der gibi. Hatta bu kedimiz çok saldırgandı, doğumdan sonra o kadar yumuşadı ki, kendini sevdirdi yavruları elimize aldık hiç birşey demedi, gardrop vardı onun içine taşıdı teker teker.

Ecrenmisaa

Yatağın altına taşımaya çalıştı zaten sabah ama koyabilicek başka yerde yok :(

arest1234

yavrulari tasimak ister huzursuzdur ben evdeki gardorabin icine koymustum yavrulari bir daha hic sesetmedi annesi bir ay orada besledi emdirdi yavrularini yer seciyorlar acik alan olmasin..

Ecrenmisaa

Bizimkide zaten dolabın içinde ama hep başlarona gidip gidip miyavladı şimdide yerlerini değiştirdim bu seferde dolabın önünde bekliyo

arest1234

anlicaginiz anne kedi yatagin uzerinde dogum yapti sabaha dogru.. ben bir hafta dokunmadim ama kendisi yer degistirmeye calisti yavrularini daha kapali olan yere tasimayi benanladim ve gatdorabinin icine koydum kucuk bir bölmesine bir daha anne hic huzursuz olmadi oraya girip cikti..

arest1234

fazla işikta olmasin. miyavlamasi gecici sadece huzursuzdur kisa sureligine.. yada secimi kendisi yapsin..yerini..bir takip et.. serbest birak evinizde dogum yaptiysa o kendine yer bulacaktir..zaten devamli yalar emdirir.. sütunu..

arest1234

kutuyu kartonu tavsiye etmiyorum evde dogum yapan kedi icin..evde ona bir yer acin..inanin size huzursuzluk vermez. bazen kediler kendi kendine konusur miyavlayarak... yavrularini korumak icinde miyavlar..rahatsiz ve endise duymayin..

arest1234

bir kucuk battaniye kutudan cok cok iyidir ben disarda buldugum eve aldigim kedi uç tane yavru dogurdu..ve cokta efendi annelik duygusunu tatti belkide evde.. ve iki aylik yavru oldular tabiki ilgi sefkat istiyorlar..ikisini sahiplendirdim bir tane kaldi..onuda vericegim bir aileye..bulabilursem.. ve anneyi bir hafta once kisirlastirttim en azindan bundan sonra kendide rahatlar tim annelik duygusunuda yasadi.sicak evde..