Tüy Kesimi

kyzi8_3

Kedi kaç yaşına geldiğinde tüylerini kestirmem gerekiyor? Şuan 5 6 aylık.

7 CEVAP

Ayselgns

Tüy istemiyorsanız Sfenks kediniz olmalı. Sizin saçlarınızı kaç yaşına geldiğiniz de kazıtmışlardı.

AnneRoss

Kedilerin önemli ve geçerli bir sebebi olmadığı sürece tüyleri kesilmez, bu onları bunalıma ve depresyona sokabilir. Bu yüzden kaç aylık olduğu da önemli değil.

Gelyahron

Tüylerini neden keseceksiniz ki?

Linsenpai

Kediler medikal sorunlar harici traş EDİLMEZ.

arest1234

kizmayin arkadaslar dusunce ve fikir onemlidir yardimci olun.zararli veya zararli drgildir diyebilirsiniz..bilen insanlar..

kyzi8_3

Anladım teşekkürler de yani bu kadar sert olmasaydınız bari. Sizin saçınızı kaç yaşına geldiğinde kazıttınız falan. Merak ettim sordum. Niye hemen celalleniyorsunuz?

anjelik123

6 aylıkken kedimi traş etmek zorunda kalmıştım ishaldı kendini temizleyemiyordu ama bir sorun yaşamadık kendini daha kolay temizledi.