Lavabomuz ????

İki haftalık bir kedi buldum dünden beri benim yanımda ancak idrarını bir kere yaptı ne yapmalıyım

3 CEVAP

Kbr66

Yavru bakımı hakkında çok bilgim yok ancak kendi başlarına tuvalet yapamıyorlar diye biliyorum. Nemli bir pamukla sizin yaptırmanız lazım. Normalde annesi yalayarak tuvaletlerin yaptırır. Yine de ayrıntılı bir bilgi için veterinere danışın onlar her şeyi anlatacaktır

Aysenmstura

Her mama yedikten 15 dk sonra ıslak pamuk veya peçeteyle poposuna masaj yapın tuvaletini yapana kadar yaptırmadan önce karnına masaj da yapabilirsiniz

Anonymus552223

Pamukla masaj yapin, popo ve karna, sicak tutun ve kediler icin olan suttozuyla besleyin. Biberonla