Kedi Kısırlaştırma Sonrası Bakım

Fatma0151

Merhabalar kedim kısırlaştırıldı bir gün klinikte kaldı evde sürekli yara bölgeyi yalıyor ne yapmalıyım bi de sürülen batikonu silmeli miyim kendi kendine mi geçecek ?

10 CEVAP

Ozge00

Bize de verilmedi bir sey olmaz dendi. Kedim dikisleerini kopartti hep. En azindan kumas gecirin

sudeogrk

Merhaba, yaranın hava almadı gerekiyor aslında hızlı iyileşmesi için. Petshoplarda da kolay sökülüp takılan kafalıklar satılıyor. Yalarsa çok sıkıntı yaşarsanız. Immun44 adında vitamin takviyesi kullandım ben. Batikon sürdüm düzenli gece ben uyuduğum zaman kafalık taktım. Gün içinde çıkkarttım ama gözümün önünde tuttum sürekli. Geçmiş olsun.

bbeyzvv

estetik dikişse sorun olmaz değilse sorun olur

Gelyahron

Normalde Elizabeth yakakalığı olması lazım ameliyat yerini yalamamasi için? Batikonu asla silmeyin kendi kendine geçiyor

Fatma0151

Yakalığı yok maalesef bişi olur mu

Gelyahron

Bunlar veteriner değil ticarethane olmuş resmen. Vermesi gerekiyordu. Şimdi hayvancagiz sürekli o bölgeyi yalayacak. Bişey olur mu ? Dikisler gözüküyor mu yoksa estetik dikim mi yaptı?

Fatma0151

Dikiş gözükmüyor orası siyah renk etrafı batikonlu

Fatma0151

Bir de bir şey soracağım bu şekilde 3 saatlik bir yola götürebilir miyim yarın :(

Gelyahron

Kumaş da olur kadın çorabı da olur, az birşey batikonu o bölgeye gelecek şekilde dökün

arest1234

hic bisey yapmayin iki icgunde kendi kendine geciyor..