Sağır Mı ?

Nurls

Merhaba. Kedimi sahipleneli 1 hafta oldu. 2 aylık kendisi. İlk günden beri dikkatimi çekiyor. Sesleniyorum , yüksek sesle sesleniyorum , gürültülü arabalar geçiyor hiçbirine tepki vermiyor. Oyuncağının çıngırağını sallıyorum ona da tepki vermiyor. Süpürgeyi ilk açtığımda korkar sesten sanmıştım süpürgenin dibinde geziyor. Sağır olabilir mi ? Yürüyüşünde herhangi bir dengesizlik yok. Ona bu şekilde de seve seve bakarım tabii ki fakat öyle mi değil mi bilmek istiyorum. Ona göre daha hassas olacağım. Veterinerle de görüşeceğim.

5 CEVAP

Ozge00

Sagir sanirim. Yuksek seslerden cok korkarlar normalde. Aldiginiz yeri sikayet edin. Hem kedi pireliydi hem sagir. Ne sartlarda bakiyorlar acaba :( yazik bu canlara

ZehraBulutt

Anlattıklarınıza göre sağır büyük ihtimalle.

Nurls

Öyleymiş :) açıklama yaptım.

arest1234

olabilir.. supurge sesini duyunca kacmasi gerekiyor yada ani gurultu oldugunda..bir veterinere gosterin..

arest1234

ayrica sahiplendiginiz yerede sorun..bilerek bilmeyerek size oylrmi verdi..en azindan bilinki kontrollerini yaparsiniz