Mamalar

Lifos34

Arkadaşlar mama konusunda kafamız çok karışık acana orijin haricinde mama önerisi yapabilir misiniz içeriği iyi olanlar hangileri acaba şuan nd kitten kullanıyoruz değiştirmeli miyiz karar veremedik 1 hafta sonra 1 yaşına giriyor kedimiz sizler hangi marka mama kullanıyorsunuz

12 CEVAP

iidyl

mamalarla ilgili her soruya inatla “her mamanın her kedide etkisi aynı olmuyor” yazıyorum, sizinkine de yazayım.

fitmin kullanıyoruz yaklaşık 1 aydır, hiçbir sorun yaşamadık ama garanti veremem işte sorun orada.

içeriği iyi mamaları deneyerek en iyisini bulmaktan başka çareniz yok..

Ayselgns

Hill's sterilised cat .. 1 yaşında kısırlaştırdık, o günden bugüne aynı markayı kullanıyorum. 23 gün sonra 5 yaş olacak.

antheia

instinct, fitmin bu iki mamayı da çok övüyorlar içerik olarak da iyi bence bi bakın derim

Lifos34

@antheia
Siz ne kullanıyorsunuz acaba

Lifos34

Fitmine baktım fakat taurin oranı düşük diyorlar

Ayseenur10

Nd ye devam edebilirsiniz, içeriği güzel. Memnun mu değilsiniz?

Ozge00

Taurini kendiniz de verebilirsiniz

Lifos34

4 aydır nd kullanıyoruz mesela öyle bayılarak yemiyor

Lifos34

Yesem mi yemesem mi kıvamında

Lifos34

Bide bir yazıda okumuştum nd nin karbonhidrat oranı fazlaymış buda kediler için zararlı olduğunu okudum

Ecrenmisaa

royal canin kitten kullanıyoruz o kadar kötülemelerine rağmen kedim iştahla yiyo bu zamana kadar bi sıkıntı olmadı her mama kötü arkadaşlar siz kediniz neyi daha çok seviyosa onu vermeye çalışın

Ecrenmisaa

Sonuçta hepsi hazır gıdalar ne kadar iyi olabilirki vitamin macunlarla destekleyebilirsiniz