Köpeğim Koltuğa Kaka

beyzavc1

Köpeğim evde ben yokken koltuğa kaka yapıyor bunun önüne nasıl geçebilirim ????

2 CEVAP

yaprakonur

İlk köpeğimizin benzer bir problemi vardı. Biz evde yokken ortalığı birbirine katıyor ve her yere tuvalet yapıyordu. Bu davranışları yalnızlık anksiyetesi sebepliydi. Kütüphaneyi üzerine devirmeye kalkması bizim için son nokta oldu ve çözümü kafes eğitimiyle bulduk. O günden sonra biz evden çıktığımızda kafesinde kaldı.

Sizin sorununuz sadece kaka yapmasıysa siz evden çıkmadan yapmasını sağlayarak önlem alma ihtimaliniz de olabilir.

beyzavc1

Kafese alışması kolay oldu mu peki? Bizim köpek çok durmaz gibi geldi bize