Kısırlaştırılmış Kedi Maması Öneri

nisagkc

Yardımınıza ihtiyacım var. Kısırlaştırılmış kedi maması önerir misiniz lütfen? Şimdi çoğunluk N&d önerecek biliyorum lütfen onun dışında olsun. Orijen ve acana ishal yapıyor ve protein oranı çok yüksek kedim yaşlı olduğu için ona fazla geliyor. N&d idrar yollarında sıkıntı yaratıyor. Resmen çıkmazdayım. True instinct mamayı düşünüyorum kullanan var mı sizce içeriği nasıl?

4 CEVAP

Ozge00

O da olur. Fitmin de var iyi duruyor icerigi. Hangisini arzu ederseniz

Ozge00

Protein orani dusuk mamalar genelde orta fiyatli az et iceren veya icermeyen mamalar oluyor. Az icerdigi icin de tahili basiyorlar. Bence veterinerinize danisarak ozel mama kullanabilirsiniz.

nisagkc

Araştıracağım teşekkür ederim

nisagkc

Aslında protein oranı düşük istemiyorum. Yaşlı olduğu için orijen ve acananın oranları onun için çok fazla. N&d çok iyiydi mesela ama o da idrar yollarında sorun çıkarıyor. Veterinere kalsa hills kullanıcam :(